اعزام دانشجویان اردبیلی به راهپیمایی اربعین حسینی تا ۲۹ مهر ماه ادامه می‌یابد

دبیر ستاد اربعین بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: اعزام دانشجویان اردبیلی به راهپیمایی اربعین حسینی تا ۲۹ مهر ماه ادامه می‌یابد و در این زمینه ۳۰۰ دانشجو ثبت‌نام کرده‌اند.

اعزام دانشجویان اردبیلی به راهپیمایی اربعین حسینی تا ۲۹ مهر ماه ادامه می‌یابد

حسین مظفری بعد از ظهر امروز در نشست خبری ستاد اربعین دانشجویی استان اردبیل اظهار داشت: اعزام دانشجویان اردبیلی به راهپیمایی اربعین حسینی تا 29 مهر ماه ادامه می‌یابد و در این زمینه 300 دانشجو ثبت‌نام کرده‌اند که در این زمینه برگزاری مسابقه عکس و فیلم روایت عشق نیز از اهم مواردی است که در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به این که شاهد افزایش استقبال دانشجویان در دانشگاه‌های استان هستیم بیان کرد:‌ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی یک اولویت اساسی است و در قالب اجرای طرح خادم‌الحسین اقدام به ثبت‌نام کرده‌ایم که تمهیدات و هماهنگی‌های لازم در این زمینه به عمل آمده است.

دبیر ستاد اربعین بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: 6 اتوبوس برای حضور زائران در پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی در دستور کار قرار گرفته و مراسم بدرقه نیز 21 مهر ماه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود که امید می‌رود این مراسم به صورت و باشکوه همچون سال‌های گذشته برگزار شود.

مظفری از اجرای طرح نائب الشهید به یاد 58 شهید دانشجوی استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: اجرای این طرح نیز به عنوان یک اقدام ارزشمند و مهم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مبنای کار قرار گرفته و انتظار می‌رود در این زمینه همکاری‌های لازم برای اجرای این طرح انجام شود.

وی اظهار کرد: در راستای موجه کردن غیبت دانشجویان و اقدامات لازم در این زمینه برنامه‌هایی را تدوین کرده‌ایم و ارائه تسهیلات دانشجویی برای حضور در پیاده‌روی اربعین حسینی از دیگر برنامه‌هایی است که مبنای کار قرار گرفته و انتظار می‌رود مسئولان دانشگاه‌ها در این زمینه نهایت همکاری را با دانشجویان داشته باشند.


خروج