۳۸۰ برنامه هفته جوان در استان اردبیل اجرا می‌شود

معاون فرهنگی ورزش وجوانان استان اردبیل گفت: همزمان با هفته جوان ۳۸۰ برنامه در استان اردبیل اجرا می‌شود.

۳۸۰ برنامه هفته جوان در استان اردبیل اجرا می‌شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،اکبر نگاهی  در نشست خبری ستاد بزرگداشت هفته جوان در اردبیل اظهار داشت: همزمان باهفته جوان 380برنامه دراستان اردبیل اجرا می‌شود که به تفکیک 320 برنامه در شهرستان‌ها و 60 برنامه در مرکز اردبیل برگزار می‌شود و در این برنامه ها بیش از15 هزار جوان مشارکت می‌کنند.

وی افزود: همزمان با هفته جوان طرح اشتغالزایی چمن مصنوعی با اعتبار 300میلیون تومان به بهره برداری می‌رسد و طرح هر جوان یک نهال نیز اجرا می‌شود.

معاون فرهنگی ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: مهمترین برنامه‌های هفته جوان تجلیل از جوانان نخبه و برگزاری چهار نمایشگاه افتتاح دوخانه جوان در شهرستان‌ها برگزاری کارگاه‌های مختلف و غبار روبی مزار شهدا و دیدار با خانواده‌های معظم شهد و مسئولان استان است.

نگاهی بیان کرد: برگزاری این جشن با هدف نشاط و تعالی در حوزه جوانان و با مشارکت انجمن نشاط و امید، دفتر امور اجتماعی استانداری و معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل در دستور کار قرار گرفته است که درصدد هستیم همانند سال‌های گذشته در این زمینه به شکل خوبی عمل کنیم.

وی تصریح کرد: در شهرستان‌های نمین، خلخال و مشگین‌شهر خانه جوان افتتاح و در اختیار جوانان قرار می‌گیرد که این مسئله سبب توسعه ورزش‌ و تندرستی و سلامتی می‌شود که درصدد هستیم به این مهم جامه عمل بپوشانیم گه در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.

منبع: تسنیم


خروج