پس از اقامه نماز جمعه امروز انجام شد

خروش مردم انقلابی پارس آباد در حمایت از سپاه پاسداران

مردم انقلابی پارس آباد مغان پس َاز اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدام آمریکا در تحریم سپاه پاسداران و تروریست نامیدن آن، راهپیمایی کردند.

خروش مردم انقلابی پارس آباد در حمایت از سپاه پاسداران

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،نمازگزاران پارس آبادي پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدام آمریکا در تحریم سپاه پاسداران و تروریست نامیدن آن، راهپیمایی کردند. در این راهپیمایی که پس از اقامه نمازجمعه به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، نمازگزاران پارس آبادي در محکومیت اقدام آمریکا در تحریم سپاه پاسداران و تروریست نامیدن آن، راهپیمایی کردند.

راهپيمايان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون حمایت از سپاه و من یک سپاهی‌ام و بر زبان آوردن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، این اقدام را محکوم کردند و در پایان نیز قطعنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این زمینه قرائت شد.

در اين راهپيمايي كه از مقابل مصلاي امام خميني (ره) تا ميدان سپاه شهر برگزار شد، حجت‌الاسلام سيد سعيد رشادي امام جمعه و علي علايي فرماندار شهرستان پارس آباد مغان لباس پاسداری بر تن داشته و دوشادوش مردم و مقامات ارشد نظامی و انتظامی و مسئولان در این تجمع حضور داشتند.

گفتني است، نمازگزاران پارس آبادي امروز همچنين در پاسخ به عربده کشی ترامپ علیه سپاه پاسداران به کمپین #من_هم_یک_سپاهی_ام پیوستند.


خروج