حضور باشکوه مردم استان اردبیل در راهپیمایی حمایت از سپاه

مردم همیشه در صحنه و غیور اردبیل پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدام آمریکا در تحریم سپاه پاسداران و تروریست نامیدن آن، با شعار من سپاهیم و برگزاری راهپیمایی حماسه دیگری خلق کردند.

حضور باشکوه مردم استان اردبیل در راهپیمایی حمایت از سپاه

 مردم ولایتمدار استان اردبیل بعد از نماز  عبادی سیاسی جمعه در خیابان‌ها حاضر شده و با شعارهای مرگ بر آمریکا خشم و انزجار خود را از رئیس جمهور آمریکا نشان دادند.

مردم استان اردبیل امروز با حضور باشکوه خود حمایت خود را از سپاه اعلام کرده و نشان دادند تا آخرین لحظه در کنار سپاه بوده و از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران دفاع می‌کنند.

از اقشار مختلف مردم اعم از کارگر، بازاری، کشاورز، مهندس، فرهنگی و کودک و پیر و جوان و نوجوان همگان به خیابان‌ها آمده بودند تا ضمن محکوم کردم اقدامات و یاوه‌گویی‌های رئیس جمهور آمریکا حمایت خود را از سپاه اعلام کنند.

تروریسم در دنیا سه رکن دارد؛ صهیونیسم، وهابیت و منافقین

امام جمعه اردبیل در این راهپیمایی اظهار کرد: تصمیم ترامپ در قرار دادن سپاه در ردیف داعش، ظهور بزرگ بی‌عقلی زمامدار آمریکاست و این تصمیم ذره‌ای اثر مثبت برای آمریکا ندارد و برای کشور ما هم هیچ تاثیری ندارد چون بوش قبل از او سپاه ما را تحریم کرده است و جعل سپاه در لیست تروریسم نه در تجارت ایران، نه در امنیت آن و نه در هیبت و هیمنه سپاه تاثیری ندارد؛ بلکه این تصمیم، هم هیبت سپاه را بالا برد و هم محبوبیت آن را بیشتر کرد و هم ملت ما را منسجم نمود.

آیت‌الله سیدحسن عاملی افزود: بیشترین عصبانیت آمریکا از موشک‌های دوربرد و نقطه زن ایران است، این موشک‌ها، مجال هرگونه تحرک در منطقه یا فکر حمله به ایران را از آمریکا گرفته است که همه این موشک‌ها تولید سپاه است و به همین جهت لفظ سپاه مخصوصا سپاه قدس برای آنها مثل کابوس می‌ماند.

وی بیان کرد: من از دولت ایران می‌خواهم عکس 290 مسافر مظلوم ایرانی را که در فراز خلیج فارس توسط ناو ونسینس آمریکا جان خود را از دست دادند منتشر کند و از جوان‌ها می‌خواهم عکس این مظلومین را به ترامپ و سایت های دولت آمریکا ارسال کنند تا شاید آنها حیا کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل تصریح کرد: اگر قرار باشد دولتی در لیست تروریست‌ها باشد، آمریکاست تروریسم در دنیا سه رکن دارد: صهیونیسم، وهابیت و منافقین و همه را آمریکا درست کرده است.

عاملی افزود: 70 سال است اسرائیل با کمک آمریکا حمام خون در فلسطین راه انداخته است، القاعده، طالبان و داعش نیز همه از شاخه‌های وهابیت هستند و همه توسط آمریکا درست شده‌اند.

ملت ایران با حمایت خود از سپاه وحدت و همدلی خود را به دنبا نشان دادند

استاندار اردبیل اظهار کرد: ملت ایران با حمایت قاطعانه از سپاه وحدت و همدلی خود را به دنیا نشان دادند و حضور مردم ولایتمدار در حمایت از سپاه چشمگیر بود.

اکبر بهنام‌جو با اشاره به اینکه دشمنان و استکبار جهانی چشم دیدن عظمت و اقتدار سپاه را ندارند، افزود: این سخنان رئیس جمهور آمریکا نیز ناشی از عصبانیت آنها از عظمت و اقتدار سپاه است.

وی تصریح کرد: امروز مردم لایتمدار اردبیل نشان دادند که محبوبیت سپاه همیشه در بین مردم است و این مهم را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنند.


خروج