تجمع دانشگاهیان اردبیل در حمایت از سپاه پاسداران

صبح امروز دانشگاهیان استان اردبیل در واکنش به اقدام اخیر خصمانه آمریکا و در حمایت از سپاه پاسداران تجمع کردند.

تجمع دانشگاهیان اردبیل در حمایت از سپاه پاسداران

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،دانشجویان و کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در واکنش به اقدام اخیر خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تجمعی حمایت قاطع خود را از سپاه اعلام کردند.

حجت الاسلام محمد تجلایی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به سخنان شهید آوینی اظهار کرد: اگر می‌خواهید ما را بشناسید واقعه‌ی کربلا را بخوانید؛ این پاسداران بودند که واقعه کربلا را به تصویر کشیدند این‌ها از تباری هستند که عاشورا را آفریدند.

وی افزود: پاسداران سبزپوشان سروقامت بوستان علوی هستند که در زمره‌ی نفس‌های سیدعلی نفس می‌کشند و با اشارات او غمزه‌گری می‌کنند.

تجلایی بیان کرد: همه‌ی عالم پاسدار هستند، شن‌های طبس پاسدار و مامور الهی بود؛ پاسداران کسانی بودند که در کودتای نوژه طعم شکست را به از خدا بی‌خبران چشاندند؛ آن‌ها در 8 سال جنگ تحمیلی در مقابل دنیا ایستادند و یک وجب خاک را به کسی ندادند.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان افزود: اگر می‌خواهید ما را بشناسید بدانید ما فرزندان روح الله هستیم، ما آن کوه سرافرازیم که اگر کسی با ما درافتد او را به دره‌های نابودی می‌فرستیم.

در این مراسم جمعی از کارکنان، دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل به اقدام خصمانه ترامپ رییس جمهور آمریکا و قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی اعتراض کرده و این حرکت این دولت ستمگر را محکوم نمودند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در بیانیه‌ی کارکنان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در محکومیت اقدام اخیر آمریکا آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« والذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینهم »

جمله‌ی معروف امام (رحمه‌الله) مبنی بر اینکه «اگر سپاه نبود کشور هم نبود» به این دلیل بود که سپاه، شجره‌ی طیبه‌ای است که از هویت آن، ایمان و حرکت انقلابی و جهادی می‌تراود و حفظ کشور و انقلاب نیز منوط به استمرار این عناصر مهم است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگ ملت و انقلاب اسلامی ایران است که علاوه بر حفظ امنیت و مسائل دفاعی کشور عزیزمان در حفظ امنیت منطقه و مبارزه با تروریست های دست نشانده آمریکای جنایتکار نقش‌آفرینی کرده و خواهد کرد.

رفتار ننگین رژیم آمریکا در این روزها که با وقاحت و پررویی،‌ سپاه پاسداران را جزو گروه‌های تروریستی اعلام کرده، مبین موفقیت‌آمیز بودن این نقش‌آفرینی و بی‌نتیجه بودن تلاش‌های آمریکا در ایجاد ناامنی در منطقه است.

بی‌شک این عمل آمریکا تلاش مذبوحانه جهت جبران شکست منطقه‌ای محور غربی-عربی از فعالیت‌های ضدتروریستی سپاه بوده و راه به جایی نخواهد برد.

ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با صدای رسا اعلام می‌داریم که این اقدام با مفاهیم حقوق بین‌المللی در تناقض بوده و پیامد‌های گسترده منطقه‌ای و بین‌المللی را با خود به همراه خواهد داشت و دیگر نیروهای آمریکایی مستقر در منطقه از نظر ایران و نیروهای حزب الله منطقه سرباز معمولی نبوده بلکه نیروهای تروریستی بوده و پایگاه‌های آنان نیز محل تجمع نیروهای تروریستی است.

 این اقدام مضحک آمریکا برای ایران اسلامی تازگی ندارد و ملت ایران ۴۰ سال است که با این اقدامات آمریکا روبروست و برایشان رفتار جدیدی نیست و به لطف باریتعالی و همت مردم جان بر کف ایران اسلامی این فتنه نیز مانند فتنه‌های گذشته استکبار نقش برآب خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل ضمن محکوم کردن این حرکت دولت آمریکا، حمایت مطلق خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرده و تا آخرین نفس از آرمان‌های مقدس ایران اسلامی دفاع خواهد کرد.


خروج