فرمانده سپاه استان اردبیل:

سپاه پاسداران همواره در کنار مردم خواهد بود

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: سپاه پاسداران و همه سبزپوشان حریم ولایت همواره در کنار مردم خواهند بود چرا که سپاه برگرفته از بطن جامعه است و افتخار ما این است خادم اسلام، نظام و انقلاب و همه ملت هستیم.

سپاه پاسداران همواره در کنار مردم خواهد بود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، سردار جلیل بابازاده در دیدار جمعی از مسؤولان به مناسبت اعیاد شعبانیه اظهار کرد: سپاه پاسداران و همه سبزپوشان حریم ولایت همواره در کنار مردم خواهند بود چرا که سپاه برگرفته از بطن جامعه بوده و افتخار ما این است خادم اسلام، نظام و انقلاب و همه ملت هستیم.

وی افزود: اتحاد و همدلی دستگاه‌های اجرایی، نیرو‌های مسلح و ملت و بودن کنار هم یک نقطه ناامیدی برای دشمن ایجاد می‌کند و تمامی توطئه‌ها و نقشه‌های آن‌ها را به هم می‌زند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: امروز نیاز است تا همه مسؤولان در کنار مردم باشند و از نزدیک مشکلات آن‌ها را رصد کنند و از خدمت صادقانه در برابر مردم خسته نشوند که این امر موجب می‌شود در دل مردم امید و نشاط ایجاد شود.

بابازاده بیان کرد: اگر شهدا نبودند امروز ما شاهد این همه برکات عالی در کشور نبودیم، شهدای ما انسان‌های با شرافت و ارزشمندی می‌باشند که دانش آموختگان مکتب ائمه اطهار(ع) هستند و امروز نیاز است راه شهدا و وصایای شهدا در همه کار‌ها و عرصه‌ها الگو قرار گیرد.

وی افزود: خدمت‌رسانی به مردم از ارکان اصلی سپاه است و در راستای فرمان مقام عظمای ولایت کمک به اقتصاد مقاومتی و رونق تولید در اولویت نخست برنامه‌های سپاه قرار گرفته است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: در همین راستا سپاه امروز در حال خدمت‌رسانی به مناطق سیل زده و کمک به مردم مظلوم آسیب دیده است.

بابازاده بیان کرد: نام مبارک پاسدار شامل همه کسانی است که حافظ این نظام و خاک و ناموس کشور هستند و امروز باید ملت و مسؤولان در همه عرصه‌ها به صورت یکپارچه در راستای حفظ دستاور‌های انقلاب و نظام و پاسداشت خون شهدا تلاش‌های خود را چند برابر کنند.

وی گفت: پاسداران انقلاب اسلامی در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با دفع فتنه و شیطنت‌های گروهک‌ها و منافقین در مرز‌های شمال‌غرب کشور و حضور مقتدرانه در جبهه مقاومت با تقدیم شهدا در این امر مهم با ثبت رشادت‌ها و ایثارگری در تاریخ این نظام و انقلاب نشان دادند که تا پای جان به نظام و انقلاب اسلامی و آرمان‌های دین مبین اسلام پایبند خواهند بود.


خروج