اختتامیه هنرواره «انقلاب اسلامی؛ روایت ایرانی» به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود

رئیس حوزه هنری استان اردبیل گفت: همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی اختتامیه هنرواره «انقلاب اسلامی؛ روایت ایرانی» سوم و چهارم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

اختتامیه هنرواره «انقلاب اسلامی؛ روایت ایرانی» به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، امیر رجبی اظهار داشت: همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی اختتامیه هنرواره «انقلاب اسلامی؛ روایت ایرانی» سوم و چهارم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و در این جشنواره دو هزار و 676 اثر از هنرمندان سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

وی با اشاره به  اعلام اسامی برگزیدگان نهایی در این مراسم بیان کرد: فراخوان این هنرواره در رشته های طراحی پوستر، تصویرسازی، اینفوگرافی، عکس، موشن گرافی و کاریکاتور بود و آثار هنرمندان در تهران مورد داوری قرار گرفت و نتایج نهایی راه‌یافتگان به مرحله نهایی نیز پس از بررسی‌های لازم مشخص شد.

رئیس حوزه هنری استان اردبیل بیان کرد: بیشترین آثارمربوط به استان‌های اردبیل، تهران، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی است و اسامی برگزیدگان نهایی از سوی هیئت داوران مشخص شده است که تمامی این موارد طبق برنامه زمانبندی شده ادامه دارد و درصدد هستیم در این زمینه اختتامیه را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

رجبی تصریح کرد: ایجاد جریانی گسترده و فراگیر و امکان ارتباط بهتر و بیشتر در عرصه ارتقاء آگاهی و فرهنگ عمومی مردم در زمینه دفاع از موفقیت‌ها و دست‌آوردهای انقلاب در مقایسه با دوران پهلوی و کشورهای منطقه، با استفاده از تولید آثار هنری اولویت اساسی است.

وی بیان کرد: به منظور تبیین کارنامه درخشان انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی و مقابله با تحریف تاریخ انقلاب و جلوگیری از تطهیر رژیم پهلوی، آثار هنری در هریک از رشته ها و موضوعات هنرواره می تواند به صورت تطبیقی و مقایسه‌ای تاثیرگذاری وافری در جامعه داشته باشد.


خروج