فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان:

بهترین راه تحقق بیانیه گام دوم پیشرفت جوانان در سنگر علم و دانش است

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: بهترین راه برای عملیاتی کردن بیانیه گام دوم پیشرفت جوانان در سنگر علم و دانش است.

بهترین راه تحقق بیانیه گام دوم پیشرفت جوانان در سنگر علم و دانش است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده قانع بعد از ظهر امروز در دیدار با برخی از مدیران اردبیل اظهار داشت: جوانان با حضور پررنگ خود در اردوهای راهیان نور سبب زنده نگه داشتن راه سرخ شهادت شده‌اند و راه سرخ شهادت را به همگان نشان داده‌اند.

وی بیان کرد: صیانت از خون پاک شهدای والامقام مهم‌ترین داشته ما است که اردوهای راهیان نور این فرصت را محقق کرده است و با توجه به این که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا سبب تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است چرا که داشته‌هایمان و دستاورد‌های مهم کشور در تمامی عرصه‌ها را مدیون شهدای والامقام هستیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دفاع مقدس صرفا متعلق به سپاه و بسیج نیست بلکه متعلق به ملت ایران و ملت‌های مسلمان است و راهیان نور یک اردو و محفل سیاسی نیست که یک عده برای از بین بردن ارزش‌ها این سفر معنوی را سیاسی جلوه می‌دهند.

بابازاده اظهار کرد: راهیان نور بستری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است اما زائران با حضور در این مناطق از نزدیک رشادت رزمندگان در دوران دفاع مقدس را از نزدیک می‌بینند و کار‌های ارزشمند شهدا و رزمندگان را در آن مناطق عملیاتی لمس کنند.

وی با اشاره به جنگ روانی دشمن علیه ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: امروز انگیزه‌های بسیار بزرگی در صدد آن هستند تا نام و یاد شهدا را به فراموشی بسپارند و ما در قبال این هجمه‌ها وظیفه داریم بایستیم و روز‌های سخت دوران دفاع مقدس را ترویج دهیم چرا که هدف از جنگ نرم بی‌ارزش کردن ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های دفاع مقدس است.

بابازاده به نقش والای بسیج در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد و بیان کرد: نیرو‌های بسیجی چه در دوران دفاع مقدس که جان خود را با خدای خویش معامله کردند و چه در جبهه مقاومت اسلامی که با ایثارگری و فداکاری مثال زدنی خود در مقابل استکبار جهانی و تروریست ایستادگی کردند که ما مدیون این عزیزان هستیم.

وی تصریح کرد: پرچم جمهوری اسلامی ایران به برکت خون صد‌ها هزار شهید به اهتزاز در آمده ‌و عده‌ زیادی در این کشور جان خودشان را فدا کردند تا در این مملکت ارزش‌های دینی پابرجا بماند و ما نیز باید با جان و دل از آن دفاع کنیم.

بابازاده با بیان این که بهترین راه برای عملیاتی کردن بیانیه گام دوم پیشرفت جوانان در سنگر علم و دانش است تصریح کرد: رزمندگان در این دوران چنان حماسه‌ای خلق کردند که با استفاده از فرهنگ ایثار نگذاشتند یک وجب از خاک ایران اسلامی به دست دشمن بیافتد.


خروج