امام جمعه اردبیل:

دشمنان در فضای مجازی به دنبال تفرقه افکنی هستند

امام جمعه اردبیل گفت: دشمنان در فضای مجازی به دنبال قوم گرایی و تفرقه افکنی هستند.

دشمنان در فضای مجازی به دنبال تفرقه افکنی هستند

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در دیدار با عواملدشمنان در فضای مجازی به دنبال تفرقه افکنی هستند اجرایی گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج اظهارداشت: امروز دشمنان در فضای مجازی به دنبال قوم گرایی و تفرقه افکنی در کشور هستند که باید با این اقدامات مقابله شود.
آیت الله سید حسن عاملی با قدردانی از عوامل اجرایی اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج تصریح کرد: امروز نقش آفرینی بسیج در تمامی عرصه های بسیار ارزشمند و ستودنی است و امیدواریم در آینده شاهد فعالیت های چشمگیر و تأثیرگذار نیروهای انقلابی بسیج در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باشیم.
وی با اشاره به اینکه تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باید بصورت منسجم و تخصصی افزایش یابد افزود: اگر ما نتوانیم با تولید محتوای تخصصی فضای مجازی را پر کنیم، دشمنان با تولیدات شبهه افکنانه و تفرقه افکنان خود این فضا را پر خواهد کرد.
امام جمعه اردبیل گفت: تمامی فعالیت های ما در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باید از یک خروجی مهم و ویژه ای برخوردار باشد و رسیدن به این هدف مهم، دعزم جدی همه نیرو های انقلابی بسیج را می طلبد.


خروج