دریافت بیش از ۲هزار و ۶۰۰ اثر در هنرواره ملی انقلاب اسلامی روایت ایرانی

رئیس حوزه هنری استان اردبیل گفت: دبیرخانه اولین دوره هنرواره ملی انقلاب اسلامی روایت ایرانی بیش از دوهزار و 600 اثر دریافت کرد.

دریافت بیش از ۲هزار و ۶۰۰ اثر در هنرواره ملی انقلاب اسلامی روایت ایرانی

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،امیر رجبی در آئین تجلیل از اصحاب رسانه و مطبوعات که در پوشش و جریان‌سازی هنرواره ملی انقلاب اسلامی روایت ایرانی تلاش کرده‌اند، اظهار کرد: دبیرخانه اولین دوره هنرواره ملی انقلاب اسلامی روایت ایرانی بیش از دو‌هزار و ۶۰۰ اثر دریافت کرد.

وی افزود: ظرفیت هنرهای تجسمی در اردبیل بسیار بالا است و عموماً در جشنواره‌ها هنرمندان اردبیلی درخشیده‌اند، رسانه‌ها نیز باید در راستای انتشار و اعتلای نام اردبیل و هنرمندان اردبیلی گام بردارند تا این توانایی‌ها به گوش همگان برسد.

رجبی با اشاره به اینکه رسانه‌ها در پوشش و معرفی و جریان‌سازی هنرواره ملی انقلاب اسلامی روایت ایرانی سنگ تمام گذاشتند، تصریح کرد: جریان‌سازی را به معنای واقعی کلمه در این چند ماه مشاهده شد و امید است با پوشش سراسری اختتامیه هنرواره ملی انقلاب اسلامی روایت ایرانی پایان درخشانی داشته باشد.

وی گفت: ۲۶۷۶ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شده است که بیشترین آثار دریافتی به ترتیب از سوی استان‌های اردبیل، تهران، آذربایجان‌شرقی و خراسان رضوی بوده است.

رئیس حوزه هنری استان اردبیل بیان کرد: بخش کاریکاتور را به صورت کارگاهی برگزار کردیم که ۱۰۷ اثر در آن تولید شد و در بخش مسابقه، رشته‌های عکس با ۱۲۷۳ اثر، اینفوگرافی با ۱۵۰ اثر، موشن‌گرافی با ۱۹۴ اثر، پوستر با ۴۱۴ اثر و تصویرسازی با ۶۹۵ اثر را خواهیم داشت.


خروج