نقشه‌های دشمنان با بصیرت در فضای مجازی خنثی می‌شود

معاون فضای مجازی سازمان بسیج کشور گفت: نقشه‌های دشمنان با بصیرت در فضای مجازی خنثی می‌شود.

نقشه‌های دشمنان با بصیرت در فضای مجازی خنثی می‌شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ، فرهاد نظریان در نخستین همایش فضای مجازی در اردبیل اظهار داشت: توطئه‌های دشمنان با بصیرت و هوشیاری ملت ایران در فضای مجازی خنثی می‌شود و برای سال آینده برنامه‌ریزی اساسی در حوزه فضای بسیج انجام یافته است.

وی با اشاره به این که امروز در حوزه فضای مجازی بسیج اقدامات خوبی انجام یافته است افزرود: در این حوزه نیاز است تا تمام نقشه‌های دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کنیم.

معاون  فضای مجازی سازمان بسیج کشور گفت: نیاز است در فضای مجازی به صورت راهبردی و هدفمند ورود پیدا کنیم چرا که دشمنان و استکبار جهانی نقشه‌ها و توطئه‌های زیادی دارند که باید با بصیرت و هوشیاری ملت ایران این نقشه‌ها خنثی شوند.

نظریان تصریح کرد: دشمنان در فضای مجازی اعتقادات مردم را زیرسئوال برده‌اند و با تولید برنامه‌های مختلف درصدد هستند تا این برنامه‌ها به همگان بیان شود و نقشه‌های دشمنان خنثی شود.

وی بیان کرد: به کوری چشم دشمنان چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران را با عظمت و اقتدار پشت سر گذاشته‌ایم و انقلاب اسلامی ایران در سایه درایت‌های مقام معظم رهبری و  پشتیبانی ملت ایران با اقتدار و عظمت ادامه‌دار است و دشمنان و استکبار جهانی نمی‌توانند به وعده‌های خود دست یایند.

نظریان تصریح کرد: با توجه به این که بالای 89 درصد جمعیت کشور از اینترنت برخوردار هستند و این میزان 73 میلیون را شامل می‌شود نیاز است در حوزه اینترنت و فضای مجازی اقدامات اساسی انجام شود.

معاون  فضای مجازی سازمان بسیج کشور گفت: 15 میلیون نفر از اینترنت‌های ثابت و 85 درصد از طریق اینترنت موبایل تحت پوشش هستند که در این زمینه رسالتی خطیر و حساس داریم تا بتوانیم به اهداف پیشبرد انقلاب اسلامی ایران دست یابیم.


خروج