جشن چهلم، اوج اقتدار و عظمت در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ‌اردبیل

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در اردبیل نیز آغاز شد و مردم ولایتمدار اردبیل اوج اقتدار و عظمت ملت ایران به نمایش گذاشتند.

جشن چهلم، اوج اقتدار و عظمت در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ‌اردبیل

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،در راهپیمائی 22 بهمن که از ساعتی پیش در اردبیل آغاز شده با وجود شرایط نامساعد جوی و در زیر بارش برف مردم ولایتمدار و مومن اردبیل به صحنه آمدند تا باردیگر با آرمان‌های امام، شهدا و رهبری عهد و پیمانی مجدد ببندند.

در این راهپیمائی شرکت کنندگان در حالی که پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و پلاکاردهایی را مزین به شعارهای انقلابی و مبارزه با استکبار جهانی در دست دارند برلب مرگ برآمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر آل سعود کافر را زمزمه کرده و همچنان بعد از گذشت 40 سال بر شعارهای اصیل استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند.

مردم اردبیل در این راهپیمائی در حالی که به همراه خانواده‌ها و فرزندان خود حضور یافته‌اند شعارهای حسین حسین شعار ماست/شهادت افتخار ماست، حزب فقط حزب علی رهبر فقط سیدعلی و ... را سرداده و در جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی باردیگر به دنیا و ایادی کفر نشان دادند که همچنان سروقامت زیرپای انقلاب و حمایت و پشتیبانی از این نظام ایستاده‌اند و لحظه‌ای از اهداف انقلابی خود عقب‌نشینی نمی‌کنند.

در حالی که هوای اردبیل برفی بوده و در طول مسیر شرکت کنندگان با در دست داشتن چترهایی در این شکوه و عظمت 40 سالگی انقلاب شرکت کردند که تجمع واقعی در میدان مصلی اردبیل انجام شده و تا لحظاتی دیگر سخنرانی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در جمع اهالی اردبیل آغاز خواهد شد تا این راهپیمائی با صدور قطعنامه با پایان برسد.

آنچه که در راهپیمائی 40 سالگی انقلاب نمود بیشتری یافته تنوع برنامه‌های برگزار شده در مسیر راهپیمائی است که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شایستگی توانسته است غرفه‌های متعددی را برای کودکان و نوجوانان و همچنین پخش تراکت‌ها، پوسترها و پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران ایجاد کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل در حاشیه برگزاری این راهپیمائی اظهار کرد: بار دیگر مردم اردبیل به رغم شرایط جوی نامساعد حاضر شدند تا عشق و وطن‌دوستی و وفاداری خود را به انقلاب اسلامی و آرمان امام و شهدا نشان دهند.

حجت‌الاسلام ولی نظرپور خاطرنشان کرد: در همه شهرهای استان راهپیمائی باشکوهی را امروز شاهد هستیم و امیدواریم این حرکت ملت ایران در 40 سالگی انقلاب ختم به خیر شده و مسئولان بیش از این قدر مردم و آحاد ملت را بدانند


خروج