نماینده ولی فقیه در استان:

اقتدار کشور مرهون خون شهدا است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: اقتدار کنونی کشور نتیجه خون شهدا ، صبر مادران شهدا و اعتماد به نیروهای ارزشمند بومی و داخلی است.

اقتدار کشور مرهون خون شهدا است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،آیت الله سیدحسن عاملی روز شنبه در آیین افتتاح حسینیه ثارالله روستای خانکندی نمین بر لزوم حفاظت از آرمان های انقلاب و نظام اسلامی ایران تاکید کرد.
وی افزود: در شرایطی که دشمنان با بمباران رسانه ای و اعتقادی برای تزلزل بنیان خانواده و تربیت نسلی بی تفاوت تلاش می کنند، مساجد و حسینیه ها به عنوان پایگاه های اصلی تربیت انسان های بزرگ در دامان مادران و پدران مومن و متدین باید تقویت شوند.
وی انقلاب اسلامی را نتیجه تحقیر تاریخی ملت ایران در زمان حکومت پهلوی دانست و گفت: ریشه انقلاب اسلامی ایران در عاشورا ، غدیر و مکتب ناب امام حسین (ع) نهفته است.
آیت الله عاملی همچنین با گرامیداشت سالروز شهادت فاطمه زهرا زهرا (س) بیان کرد: آن حضرت ریشه تمام خوبی و پاکی های دنیا ، بهانه خلقت و نزول رحمت الهی و مادر پیامبر بزرگ اسلام به روایت خود آن بزرگوار می باشد.
او همچنین قرآن کریم ، روایت و سخنان حکیمانه بزرگان دینی و امامان معصوم (ع) را بزرگترین میراث فرهنگی و اجتماعی ملت ایران دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران موهبتی بزرگ برای این کشور است که عزت اقتدار و سربلندی را به همگان آورده است.

منبع: ایرنا


خروج