پورحسین:

مردم در ۲۲ بهمن نشان‌ خواهند داد صاحب اصلی انقلاب هستند

نماینده مردم پارس آباد در مجلس گفت: دنیا قطعاً راهپیمایی ۲۲ بهمن سالجاری را رصد کرده و برداشت‌های خود را خواهند داشت این در حالی است که برخی‌های خواب‌هایی برای این انقلاب دیده بودند و گمان می‌کردند با تهدید و تحریم می‌توانند ملت بزرگ ایران اسلامی را از نظام و حاکمیت اسلامی دور کنند.

مردم در ۲۲ بهمن نشان‌ خواهند داد صاحب اصلی انقلاب هستند

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نقل از فارس،شکور پورحسین شقلان نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تاثیر آن در انسجام و اتحاد ملی و اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران در حالی چهلمین سالروز پیروزی خود را گرامی می‌دارد که به زودی و با خوشحالی تمام وارد دهه پنجم انقلاب خواهیم شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران مبانی خاصی داشته و با دیگر انقلاب‌های جهان متفاوت بوده و منحصر به فرد است چرا که مبانی، مکتب فکری، عقیدتی، سیاسی و دینی ویژه آن باعث سربلندی این انقلاب شده است.

نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرایط کنونی برای کشورمان بسیار حساس است چرا که ایران در برابر قدرت های جهانی ایستاده و حضور پرشور مردم به عنوان صاحب اصلی این انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن می توانند حامل پیامی ویژه برای قدرت‌های جهانی باشد.

وی گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سالجاری و همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران باعث تداوم این مسیر با عظمت و با عزت شده و تجدید بیعتی خاص با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مدیریت داهیانه مقام معظم رهبری باشد.

نماینده مردم پارس آباد در مجلس اظهار داشت: دنیا قطعاً راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری را رصد کرده و برداشت‌های خود را خواهد داشت این در حالی است که برخی‌ها، خواب‌هایی برای این انقلاب دیده بودند و گمان می‌کردند با تهدید و تحریم می‌توانند ملت بزرگ ایران اسلامی را از نظام و حاکمیت اسلامی دور کنند.

پورحسین شقلان با تاکید بر اینکه در حال حاضر بیش از هر چیز به وحدت و همدلی و انسجام ملی نیاز داریم تصریح گفت: با آنکه تحریم های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان در شرایط فعلی ایران اسلامی توانسته کمی به مردم از نظر اقتصادی فشار بیاورد ولی ما با زندگی در شرایط سخت و تحریم عادت کرده و راه‌های عبور از بحران‌ها را فراگرفته‌ایم اما حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قطعا وحدت، همدلی و انسجام ملی دیدنی‌ را به جهانیان نشان خواهد داد.


خروج