پیام تسلیت امام جمعه و استاندار اردبیل به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌الله حاج سیدابراهیم سیدحاتمی

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسبت درگذشت عالم ربانی، حضرت آیت‌الله حاج سیدابراهیم سیدحاتمی با صدور پیام مشترک این ضایعه را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت امام جمعه و استاندار اردبیل به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌الله حاج سیدابراهیم سیدحاتمی

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسبت درگذشت عالم ربانی، حضرت آیت‌الله حاج سیدابراهیم سیدحاتمی با صدور پیام مشترک این ضایعه را تسلیت گفتند.

بیشتر بخوانید
جزئیات مراسم تشییع پیکر مرحوم ‌آیت‌الله سیدحاتمی در اردبیل اعلام شد

گزیده‌ای از زندگی پربرکت و خدمات آیت‌الله سیدحاتمی+تصاویر

مراسم تشییع آیت‌الله سیدحاتمی فردا در اردبیل برگزار می‌شود

آیت‌الله سیدحاتمی به لقاءالله پیوست‌

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

انّا للّه و انّا الیه راجعون

ارتحال عالم ربانی، حضرت آیت اللّه حاج سید ابراهیم سیدحاتمی، عضو سابق مجلس خبرگان رهبری و امین مردم فهیم و ولایی دارالارشاد اردبیل که پس از سال‌ها تلاش ارزنده در کسوت روحانیت و خدمت به این مرزوبوم الهی، جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیدار معبودش شتافت موجب تاثر و تالم قلبی گردید.

آن عزیز سفر کرده به دیار حق که عمر با برکت خود را در راه تحصیل و تدریس علوم و معارف دینی و تربیت طلاب و شاگردانی مستعد سپری نمود، از چهره‌های درخشان استان مقدس اردبیل بود که همواره برای رضایت خداوند، نشر آموزه‌های اسلامی و انقلابی، مصالح مردم و آینده منطقه و کشور کوشید و صالحات باقیات متعددی از خود به یادگار گذاشت.

این جانبان، این ضایعه  مولمه را به پیشگاه مقدس حضرت بقیه اللّه الاعظم «عج»، رهبر معظم انقلاب، مردم ولایی استان، حوزه‌های علمیه و بیت مکرم ایشان تسلیت عرض نموده؛ از درگاه پروردگار متعال، برای آن فقید سعید، رحمت واسعه و علو درجات و برای خانواده‌های معزی و نیز شاگردان و مریدان حضرتش، صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می‌کنیم.


خروج