مسئول کانون مساجد استان اردبیل:

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در ۴۰ مسجد استان اردبیل برپا می‌شود

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد اردبیل گفت: برپایی نمایشگاه تابلو دستاوردهای انقلاب همزمان با ایام دهه فجر در ۴۰ مسجد استان تدارک دیده شده است تا در معرض نمایش عموم مردم قرار گیرد.

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در ۴۰ مسجد استان اردبیل برپا می‌شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، نادر سقا پیش از ظهر امروز در دیدار با رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل اظهار داشت: در گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده تا در مساجد استان اردبیل برگزار شود که تلاش و جدیت بر برگزاری پرشور و گسترده این برنامه‌ها با تلاش‌های اعضای کانون‌هاست.

وی از برگزاری مسابقه قرآنی مدهامتان در ایام‌الله دهه فجر در سطح استان خبر داد و گفت: در کنار این مسابقه برنامه‌های قرآنی مختلفی نیز برای اجرا در مساجد استان تدارک دیده شده است که برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری هر چه بهتر این برنامه‌ها انجام شده است.

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با اشاره به دیگر برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اردبیل بیان کرد:  محافل انس با قرآن کریم نیز با تلاش‌های فعالان کانون‌ها همزمان با این ایام در کانون‌های مساجد استان برگزار خواهد شد.

سقا کانون‌های مساجد را از مراکز فرهنگی و هنری نوجوانان و جوانان برشمرد و افزود: برپایی نمایشگاه تابلو دستاوردهای انقلاب نیز همزمان با ایام دهه فجر در 40 مسجد استان تدارک دیده شده است تا در معرض نمایش عموم مردم قرار گرفته و دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی اطلاع‌رسانی شود.

وی از جمع‌خوانی سرود «خمینی ای امام» در مصلای اردبیل و مصلای شهرستان‌ها توسط  فعالان کانون‌های مساجد استان در روز 12 بهمن ماه همزمان با لحظه ورود امام خمینی(ره) به کشور خبر داد و گفت: این حرکت فرهنگی در سراسر کشور با حضور بیش از 40 هزار نفر از فعالان کانون‌های مساجد اجرا خوهد شد.


خروج