فراخوان مسابقه «سخن‌نگاشت» چله‌ي انقلاب‌اسلامي در شهرکرد اعلام شد

ستاد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب‌اسلامي استان چهارمحال و بختياري در راستاي جلب مشاركت فعالان هنرمند فضاي مجازي و بهره‌گيري از نقش مؤثر هنر در معرفي انقلاب‌اسلامي در چهلمين سال از حيات طيبه خود مسابقه «سخن‌نگاشت» چله‌ي انقلاب‌اسلامي را برگزار می کند.

فراخوان مسابقه «سخن‌نگاشت» چله‌ي انقلاب‌اسلامي در شهرکرد اعلام شد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهار محال بختیاری ستاد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب‌اسلامي استان چهارمحال و بختياري  در راستاي جلب مشاركت فعالان هنرمند فضاي مجازي و بهره‌گيري از نقش مؤثر هنر در معرفي انقلاب‌اسلامي در چهلمين سال از حيات طيبه خود مسابقه «سخن‌نگاشت» چله‌ي انقلاب‌اسلامي را برگزار می کند.

این مسابقه با موضوعات اهداف، مباني و دستاوردهاي انقلاب‌اسلامي،چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب‌اسلامي، انقلاب‌اسلامي، خودباوري و پيشرفت‌هاي علمي، انقلاب اسلامي و احياي منزلت زن مسلمان، افتخار به گذشته انقلاب اسلامي، اميد به آينده انقلاب اسلامي، نقش‌آفريني انقلاب‌اسلامي در عرصه‌هاي بين‌المللي، انقلاب اسلامي و احياي فرهنگ ايثار و شهادت بر گزار می شود .

 زمان ارسال آثار :

آخرین مهلت ارسال آثار97/11/12 می باشد .

شرایط شرکت در مسابقه :

آثار رسیده در دهه مبارک فجر داوری و در یوم الله 22 بهمن ماه برگزیدگان معرفی و هدایای آنان ارسال خواهد شد .

متن می تواند برگرفته از بیانات امام خمینی (ره)امام خامنه ای (مدظله العالی)و یا جملات پر مفهوم و حاوی پیام مرتبط با موضوع فراخوان انتخاب شود .

برگزار کننده این حق را برای خود محفوظ می دارد که آثار را در فضای مجازی و یا نمایشگاهی به نام شخص منتشر کند

شرکت کنندگان می تواندد حداکثر 3 اثر را به همراه نام و نام خانوادگی ، کد ملی و نام شهر محل سکونت خود به دبیرخانه ارسال کنند .

آثار می بایست با کیفیت ( به صورت فایل حداکثر 10 مگابایت) ارسال شوند .

جوايز:

سه كمك هزينه‌ي سفر به مشهد مقدس هركدام به ارزش  3,000,000  ريال
سه فقره كارت هديه 2,000,000  ريالي
ده فقره كارت هديه 1,000,000  ريالي
نحوه ارسال آثار

از طریق شماره 09913133820 در پیام رسان های ایرانی سروش و ایتا


خروج