معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیاء:

شهدا به ما عزت بخشیدند/آمریکا و غرب قابل اعتماد نیستند

معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیاء با اشاره به تمایل برخی برای سازش و مذاکره با آمریکا و غرب، گفت: شهدا به ما عزت بخشیدند و امروز نباید اجازه داد تا این عزت از بین رود.

شهدا به ما عزت بخشیدند/آمریکا و غرب قابل اعتماد نیستند

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نقل از فارس ،سردار محمد جعفر اسدی، در مراسم یادواره شهدای عملیات‌های کربلای ۴و۵ اظهار کرد: در صدر اسلام و در دوران پیامبر اکرم(ص) جنگ‌های بسیاری انجام شد، خداوند متعال به جرقه سم اسبان رزمنده اسلام قسم می‌خورد یعنی کار رزمنده‌ای که در راه خداوند متعال از مال و فرزند خود گذشته بسیار ارزشمند است.

وی با اشاره به عظمت عملیات‌های کربلای ۴و۵ گفت: وجود هزاران مانع طبیعی و غیرطبیعی و وجود آتش شدید دشمن در این عملیات به حدی بود که کارشناسان بزرگ نظامی جهان در تحیرند که رزمندگان ایرانی چگونه از این مسیر عبور کردند.

وی ادامه داد: همین فرزندان این مرز و بوم این عظمت بزرگ را خلق کرده و حماسه‌ها آفریدند.

سردار اسدی تصریح کرد: امروز آمریکا قدرت نگاه چپ به ایران اسلامی را ندارد و علت آن اقتداری است که حاصل ایثار و خون شهدای بزرگوار می‌باشد.

وی اطاعت از ولی فقیه را عامل اقتدار ایران اسلامی دانست و گفت: امام راحل(ره) سفارش کرده اند؛ اگر می‌خواهید به مملکت آسیبی نرسد پشتیبان ولایت فقیه باشید.

معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیا افزود: ۴۰ سال است که با وجود توطئه‌های مختلف دشمن، ملت ایران اسلامی با هدایت‌های عالمانه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری ایستاده‌اند و تمام توطئه‌های دشمنان را نقش برآب کرده‌اند اما عده‌ای هنوز چشم و دلشان با کشورهای غربی و استکبار است.

وی ادامه داد: عده‌ای در صدد سازش و مذاکره با استکبار هستند ولی تجربه مذاکره برجام نشان داد که هیچگاه نمی‌توان به غرب و آمریکا اعتماد کرد.

سردار اسدی تصریح کرد: شهدا به ما عزت بخشیدند و امروز نباید اجازه داد تا این عزت از بین رود.


خروج