آئین شاخسی، واخسی؛ جلوه تعزیه حسینی در پایتخت حسینیت
اردبیل مهد تشیع و مرکز تبلور و تجلی شور و ارادت حسینی و میراث‌دار فرهنگ و قیام عاشورایی است که در پاسداشت تعزیه سرور و سالار شهیدان همواره زبانزد خواص و عوام بوده است.
 ١٣٩٨/٠٦/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
ویژه نامه عید غدیرخم
سخن از غدیر است، و از قدر دریایی که در غدیر، بر تمامی سرزمین های تفته و خسته، جاری شد و در دل کویر، گلبوته ها رویانید، و باور سرخ خاک را تا سبزنای افلاک، وسعت بخشید.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقام معظم رهبری:
آزادگان جزو اسناد شرف ملی ما هستند
پایگاه اطّلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظّم انقلاب، قسمت‌هایی از سخنان ایشان در دیدار با آزادگان در تاریخ ۱۳۶۹/۶/۴ را منتشر کرده است.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نیم نگاهی به یکی از انقلابی ترین نهادها در ساختار جمهوری اسلامی ایران
تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که با رهبری پیامبر گونه حضرت امام (ره) و حضور گسترده و فداکارانه مردم ایران اسلامی به پیروزی رسید و امروز هم با رهبری حکیمانه و مدبرانه و شجاعانه رهبر معظم انقلاب به حرکت احیا گرانه و بیدارکننده خود ادامه می‏دهد. از سویی هم برای حرکت و استمرار انقلاب اسلامی بدون تدبیر و تشکیل نهادها و سازمان‏ها و تشکیلاتی که بتواند رسالت آن را تبیین کند امکان‏پذیر نیست.
 ١٣٩٨/٠٥/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حقوق بشر آمريکايي، اهرم فشار استعمارگران
آمريکايي‌ها در مواردي که نتوانسته‌اند از اهرم سياسي و نظامي يا حتي اهرم‌هاي اقتصادي پيچيده‌اي که دارند براي ضربه زدن استفاده کنند؛ اهرم حقوق بشر را وسيله‌اي مؤثر براي پيش بردن سياست‌هاي خود در مجامع بين‌المللي دانسته و آن را به کار برده‌اند.
 ١٣٩٨/٠٤/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>