امام جمعه خلخال:

خدمت جهادی تنها راه خروج از مشکلات اقتصادی است

امام جمعه خلخال با اشاره به توطئه‌های قدرت‌های استکباری در منطقه از چهل سال گذشته تاکنون بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اصلی‌ترین راه خروج از مشکلات را خدمت جهادی در حل مشکلات مردم عنوان نمود.

خدمت جهادی تنها راه خروج از مشکلات اقتصادی است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نقل از فارس،حجت الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خلخال با اشاره به توطئه‌های قدرت‌های استکباری در منطقه  از چهل سال گذشته تاکنون بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اصلی‌ترین راه خروج از مشکلات را خدمت جهادی در حل مشکلات مردم عنوان نمود.

وی با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: این شخصیت دینی و اسلامی بی‌نظیرترین شخصیت در عصر پیامبر اکرم (ص) بوده والگوی رفتاری و معنوی این بانوی بزرگ اسلامی یک الگوی راه برای حرکت بانوان جامعه اسلامی است.

امام جمعه خلخال به فرار شاه خائن در 26 دی ماه سال 1357 اشاره و بیان داشت: حرکت مردمی ملت ایران که با حمایت‌ها و رهبری حضرت امام خمینی(ره) در آن زمان منجر به فرار شاه شد آغازی بر شکل‌‌گیری استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران شد.

اسدی به روز 27 دی سالروز شهادت شهید نواب صفوی نیز اشاره کرد و گفت: شهید نواب صفوی از شخصیت‌های بی‌نظیر تاریخ ایران اسلامی، شخصیتی نترس و با غیرت دینی بود.

وی بر حل مشکلات منطقه از سوی مسؤولان شهرستان و استان  تاکیدکرد و ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده از سوی استاندار اردبیل جاده خلخال کلور درام در مسیر ساخت قرار گرفته و نیازمند حمایت از این پروژه برای تکمیل است و انتظار می‌رود با عنایت و استمرار توجه مسؤولان استانی و در راس آن استاندار این جاده به پایان راه خود نزدیک شود.

امام جمعه خلخال با اشاره به امر زکات درجامعه اسلامی اظهار کرد: در دین مقدس اسلام بعد از نماز زکات سفارش شده و زکات علاوه بر جلب توجه و رضایت پروردگار در دنیا و آخرت یک وسیله امتحان و آزمون برای بندگان بر روی زمین است.


خروج