مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خلخال

دشمنان از طریق شبکه‌های اجتماعی به دنبال نفوذ در بین نوجوانان هستند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خلخال گفت: در شرایط حساس کنونی دشمنان تلاش می‌کنند تا از ظرفیت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی باورها و اعتقادات جوانان و نوجوانان را مورد هجمه‌های خود قرار دهند.

دشمنان از طریق شبکه‌های اجتماعی به دنبال نفوذ در بین نوجوانان هستند

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام جعفر توحیدی در جمع فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات شهرستان خلخال با گرامیداشت 19 دی ماه سالروز قیام خونین مردم قم علیه رژیم طاغوت اظهار داشت: ما باید قدردان خون شهدا در به پیروزی رساندن انقلاب اسلامی بوده و راه آنها را ادامه دهیم.

وی یکی از چهار شاخصه اصلی حکومت اسلامی را بحث امر به معروف و نهی از منکر دانست و تصریح کرد: امروزه در راستای خدمات رسانی هر چه بهتر به مردم و جلوگیری از برخی مشکلات و تخلفات احتمالی باید در تمامی ادارات این فریضه الهی مهم جاری و ساری باشد و در این زمینه بسیج ادارات تلاش همه جانبه ای انجام دهند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خلخال افزود: تبیین و روشنگری در زمینه حماسه بصیرت و حرکت خودجوش مردم در روز 9 دی از مصادیق امر به معروف بوده که می‌تواند نقش مهم و سازنده‌ای در بصیرت‌افزایی عمومی داشته باشد.

توحیدی تصریح کرد: در این روز مردم با حضور به موقع در صحنه زمینه‌ساز تحکیم پایه‌های انقلاب شده و حمایت از ولایت و نظام را در مقابل تمامی فتنه‌ها و فتنه‌گران به نمایش گذاشتند و دشمنان فهمیدند که مردم اجازه کوچکترین دخالتی به بیگانگان در امور کشورشان را نمی‌دهند.

وی حضور مردم در روز 9 دی را اثبات دفاع از اسلام و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدای والامقام دانست و اظهار کرد: دشمنان در این روز شکست سنگینی را متحمل شدند و بار دیگر ملت ایران با حمایت از نظام و تبعیت از ولایت فقیه ضربه سختی به دشمنان وارد کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خلخال با اشاره به توطئه‌های دشمنان در عرصه کنونی گفت: در شرایط حساس کنونی دشمنان تلاش می‌کنند تا از ظرفیت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی باورها و اعتقادات جوانان و نوجوانان را مورد هجمه‌های خود قرار دهند که باید روشنگری مناسبی از توطئه‌های دشمنان برای این قشر داشته باشیم.


خروج