فرمانده سپاه خلخال:

نقش مردم در خاموشی فتنه‌گران داخلی و خارجی ستودنی است

فرمانده سپاه خلخال گفت: نقش مردم در خاموشی فتنه‌گران داخلی و خارجی قابل ستایش است.

نقش مردم در خاموشی فتنه‌گران داخلی و خارجی ستودنی است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،سرهنگ جهانبخش عطایی صبح امروز در مراسم نهم دی خلخال  که با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان، روحانیون شهرستان خلخال و اساتید دانشگاه و بسیجیان برگزار شد، اظهار کرد: نقش مردم در  خاموشی فتنه‌گران داخلی و خارجی بسیار ستودنی است.
وی با اشاره به این حضور که مؤید لبیک دوباره مردم به فرمان ولایت حضرت امام خامنه‌ای است، گفت: این حضور نشان داد بعد از گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی، هنوز مردم پای آرمان واحد انقلاب اسلامی هستند و فتنه فتنه‌گران را در 9 دی 88 فراموش نکرده و همچنان در همه حال جنایت  منافقان داخلی و خارجی را در توهین به مقدسات اسلامی از یاد نخواهند برد.
فرمانده سپاه خلخال با قدردانی از بصیرت مردمی مردم ولایت‌مدار خلخال، تصریح کرد: این حضور تجدید میثاقی دوباره در استمرار راه انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
دراین مراسم مهدی نظرپور از اساتید دانشگاه‌های کشور نیز با اشاره به اینکه دشمنان با فتنه‌گری قصد داشتند حرف خود رابر کرسی بنشانند، ادامه داد: بصیرت مردمی با حضور به‌موقع در صحنه، خط بطلانی بر نقشه‌های دشمنان داخلی و خارجی کشید.
در این مراسم که جمعی از قضات دادگستری، نیروهای نظامی وانتظامی و کارکنان ادارات و بانوان شهرستان خلخال  حضور داشتند، مردم با شعارهای مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل بر حضور خود تا آخرین قطره خون برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی تأکید و پیام اتحاد خود را به دشمنان ابلاغ کردند.


خروج