بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۱۶۲ میلیارد تومان در بیله سوار

فرماندار بیله‌سوار گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پروژه‌های عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۱۶۲ میلیارد تومان در بیله سوار به بهره برداری می‌رسد.

بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۱۶۲ میلیارد تومان در بیله سوار

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، حسن قبادی، فرماندار شهرستان بیله سوار افزود: در ایام دهه فجر با اعتباری بالغ بر ۱۶۲ میلیارد تومان ۵۱ پروژه عمرانی و اقتصادی در این شهرستان مرزی افتتاح خواهد شد.

وی تصریح کرد: پروژه‌هایی که در ایام دهه فجر به بهره‌برداری خواهند رسید بیشتر در حوزه‌های عمرانی، اشتغالزایی، خدماتی، زیرساختی و اقتصاد مقاومتی هستند.

به گفته فرماندار بیله سوار پروژه‌های مهم و شاخص شهرستان بیله‌سوار با حضور استانداراردبیل و مسئولان کشوری افتتاح خواهند شد و امیدواریم با احداث این مجموعه‌ها ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم بهتر شود.

قبادی به برگزاری برنامه‌های مختلف دهه فجر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز اشاره کرد و افزود: اظهار کرد: در دهه فجر امسال ۲۲۰ برنامه مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با برگزاری یادواره‌ها و نمایشگاه‌های توانمندی اقتصادی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: تمامی برنامه‌های دهه فجر با رویکرد مردمی و همراه با نشاط اجتماعی برگزار شده و مردم در راس برنامه‌های دهه فجر و ایام فاطمیه قرار خواهند گرفت.

فرماندار بیله‌سوار با اشاره به اینکه به پشتوانه مردم ولایتمدار، دشمنان کشور و انقلاب مانند همیشه شکست خواهند خورد، یادآور شد: بدون شک راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود و مردم میهن اسلامی بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان زده و مانند همیشه نقشه‌های آنان را نقش بر آب می‌کنند.

قبادی با اشاره به اینکه باید دستاورد‌های چهل ساله انقلاب را با آماری شفاف برای مردم منعکس کرد، افزود: با تبیین مناسب دستاورد‌های نظام نسل جدید را با تاریخچه انقلاب و مشکلاتی که در طی این چهار دهه پشت سر گذاشتیم، آشنا خواهیم کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


خروج