نماینده ولی‌فقیه در سپاه اردبیل:

آرمان شهدا نباید فراموش شود

نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان اردبیل گفت: شهدا سند هویت ایران اسلامی بوده و آرمان‌های ارزشمند ایثارگران انقلاب نباید فراموش شود.

آرمان شهدا نباید فراموش شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، حجت‌الاسلام نجات فیاضی در یادواره شهدای بسیج عشایری استان اردبیل تصریح کرد: تکیه بر آرمان شهدا نجات بخش کشور از تمامی مشکلات و دغدغه‌های موجود در جامعه بوده و به پشتوانه توسل به چنین نیروی ایمانی بزرگی می‌توان در مقابل تمامی مشکلات بیمه شد.

وی با اشاره به مقام ارزشمند شهدای والامقام کشورمان، افزود: در سایه بهره مندی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و اصل ولایت فقیه و با توجه به صیانت از خون شهدا امنیت و آسایش همه جانبه‌ای در کشور حاصل شده که باید قدردان این نعمت بزرگ بود.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان اردبیل به نقش تاثیرگذار و بی‌بدیل عشایر مرزدار در حفظ استقلال و هویت کشور اشاره کرد و یادآور شد: عشایر بدون تردید به عنوان مرزداران واقعی نظام انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند.

فیاضی ادامه داد: حضور جانانه و ایثارگرایانه عشایر غیور انقلاب اسلامی در طول هشت سال جنگ دفاع مقدس غیرقابل کتمان بوده که باعث صیانت از مرزهای جغرافیایی و اعتقادی کشورمان شد.

به گفته وی تکریم از خانواده شهدا و ایثارگران باید به یک اصل و وظیفه عمومی تبدیل شود و با فرهنگسازی مناسب نباید از آرمان‌های والای موجود فاصله گرفت.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان اردبیل در پایان یادآور شد: برگزاری یادواره‌های مختلف شهدا نباید محدود به زمان و مکان خاصی باشد و از هر فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن شعائر اسلامی سود جست.

منبع: تسنیم


خروج