افتتاح 68 طرح و پروژه همزمان با دهه فجر

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: در دهه مبارکه فجر امسال 68 پروژه و طرح با اعتباری بالغ بر 133 میلیارد و 640 میلیون تومان افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

افتتاح 68 طرح و پروژه همزمان با دهه فجر

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز در سایه پیروزی انقلاب اسلامی است، گفت: دهه فجر، تجدید میثاق مجدد با آرمان‌های شهدا و امام شهدا است و از آنجا که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار گرفته‌ایم دشمنان هجمه‌های بسیاری را علیه ملت ایران شروع کرده‌اند که به یاری خدا و با پشتیبانی از ولایت فقیه، تمامی توطئه‌های دشمنان اسلام را خنثی خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه امسال ایام فاطمیه با دهه مبارک فجر مقارن شده است، اظهار کرد: برنامه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حفظ حرمت ایام فاطمیه و عزاداری این بانوی اسلام، باید باشکوه برگزار شود.

فرماندار شهرستان پارس آباد بیان کرد: همزمان با دهه مبارک فجر 68 طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر 133 میلیارد و 640 میلیون تومان در شهرستان پارس آباد افتتاح و بهره برداری می‌رسد.

علایی با اشاره به مهمترین پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر امسال، عنوان کرد: احداث و تجهیز بیمارستان 160 تختخوابی، آبرسانی به اراضی دشت فتحعلی، گازرسانی به 40 روستای بخش‌های تابعه با پوشش بیش از 1000 خانوار، احداث مرکز غربالگری سرطان و احداث مدرسه 6 کلاسه خیریه بانک ملت محله باکری، نمونه‌هایی از این پروژه‌ها می‌باشند.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران پیشرفت‌های زیادی در تمامی زمینه‌ها داشته است که همه ما وظیفه داریم این دستاوردها و پیشرفت‌ها را در سطح جامعه اطلاع‌رسانی کنیم تا مردم عزیزمان بدانند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چه خدمات ارزشمندی برای آنان به ارمغان آورده است.

فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به این که راهپیمایی 22 بهمن امسال باید پررنگ‌تر از سال‌های گذشته باشد، افزود: با توجه به تهدیدات بیرونی و تحریم‌های اخیر دشمنان، با حضور حداکثری در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن به جهانیان بالاخص دشمنان ایران اسلامی ثابت خواهیم کرد که تا آخرین قطره خونمان پشتیبان ولایت و رهبری هستیم و خواهیم بود.

علایی اظهار داشت: بیمارستان شهدای جدیدالاحداث شهرستان پارس آباد که بیش از 10 سال از کلنگ‌زنی آن می‌گذشت با اعتبار بالغ بر 80 میلیارد تومان در دهه مبارک فجر امسال افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

منبع: فارس


خروج