22 بهمن امسال از جنس دیگری بود
يوم الله 22 بهمن 1397 از جنس ديگري بود. خوش بين ترين سياستمداران و تحليلگران، با هيچ مقياس و مستنداتي نمي توانستند پيش بيني كنند كه جمعيت شركت كننده در جشن چهل سالگي انقلاب اسلامي ايران، يعني سن كمّلين و در شرايط حاضر، بالاتر از عدد تمامي شركت كنندگان در هر يك از جشن هاي بزرگداشت 22 بهمن در طول 39 سال گذشته خواهد بود.
 ١٣٩٧/١١/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهل سالگی «ما» مبارک!
کجایند آرزومندانی که بعثت انقلاب را رؤیا می‌پنداشتند؟ از خواب بیدارشان کنید تا کابوسِ به‌وقوع پیوستۀ خود را به چشم ببینند.
 ١٣٩٧/١١/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
از فروردین سال ۵۷ تا حماسه ۲۳ بهمن اردبیل
روزشمار تاریخ انقلاب اسلامی اردبیل
روزشمار تاریخ انقلاب اسلامی اردبیل از فروردین سال ۵۷ تا حماسه ۲۳ بهمن اردبیل و شهادت رسول خلیل‌آبادی بخشی از تاریخ ماندگار این استان همیشه در صفحه تاریخ ما می‌‌درخشد.
 ١٣٩٧/١١/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
/روزشمار انقلاب اسلامی/
۲۰ بهمن ۱۳۵۷؛ زورآزمایی بازرگان و بختیار
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۵۷؛ حضور مهندس بازرگان نخست‌وزیر دولت انقلابی در جمع هزاران نفری مردم و سخنرانی او از یک طرف و تظاهرات چند هزار نفری طرفداران شاپور بختیار نخست‌وزیر شاه از سوی دیگر و همچنین حمله گارد حکومتی به همافران، مهم‌ترین اخبار امروز بود که تهران را به صحنه زورآزمایی انقلابیون و ضدانقلاب بدل کرده است.
 ١٣٩٧/١١/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
۱۹ بهمن ۱۳۵۷؛ پیوستن همافران به انقلاب
پنج‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۵۷؛ بیعت همافران و افسران نیروی هوایی با امام خمینی و پیوستن آنها به انقلاب مردم ایران، مهم‌ترین خبر امروز بود.
 ١٣٩٧/١١/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعدی >>