پاسخ قرآنی امام حسن به معترضان صلح با معاویه
امام حسن مجتبی(ع) به دنبال اعتراضات عمومی درباره صلح با معاویه پاسخ‌هایی قرآنی ارائه دادند.
 ١٣٩٨/٠٢/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
دعای مجیر انسان را به کمال می‌رساند
دعای ویژه ایام‌البیض ماه مبارک رمضان
هر که دعای «مجیر» را در «ایام البیض» ماه رمضان بخواند، گناهش آمرزیده مى‌‏شود، هرچند به عدد دانه‏‌هاى باران و برگ‌هاى درختان و ریگ‌هاى بیابان باشد! و خواندن آن براى شفاى‏ بیمار و رفع غم و اندوه سودمند است.
 ١٣٩٨/٠٢/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضرت خدیجه (علیها السلام) مادر امت
سخن از خدیجه، سخن از یک دنیا عظمت و پایداری و استقامت درراه هدف است. به حق قلمفرسایی در باره کسی که خداوند بر اوسلام و درود فرستاد، بسی مشکل است. اما به مصداق «مالا یدرک کله لا یترک کله»، به بررسی گوشه هایی از شخصیت و زندگی این بزرگ بانو می پردازیم:
 ١٣٩٨/٠٢/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
انسجام ملی در برابر آرايش جنگي
تفرقه‌افکنی و ایجاد دودستگی اولین سناریویی است که برای ایجاد شکاف و گسست در جامعه متحد ایران در دستور کار دشمن است و تمایل دارد با دوگانه‌سازی، «مردم را در برابر مردم» قرار دهد. این در حالی است که در طول ماه‌های اخیر و به ویژه پس از اقدام جديد آمریکایی‌ها در راستای «به صفر رساندن فروش نفت ایران»، نوعی اجماع و انسجام ملی برای ایستادگی در برابر آمریکا ایجاد شده است.
 ١٣٩٨/٠٢/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
ایستادگی رمز پیروزی در برابر استکبار
«عزت روزافزون و پیشرفت فوق‌العاده ملت ایران در چهل سال گذشته، به علت عمل به قرآن و ایستادگی بوده است و امروز نیز تنها راه غلبه بر شیاطین و کفار، ایستادگی است» بخشی از سخنانی بود که رهبر انقلاب در دیدار با قاریان، مناجات‌خوانان و مدیحه‌سرایان قرآنی بیان فرمودند.
 ١٣٩٨/٠٢/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>