چرایی و نتیجه درخواست وقیحانه سعودی از آمریکا
عرب نیوز اذعان کرده است که تحریم‌ها در تحقق اهداف آمریکا و سعودی ناکام بوده و به همین دلیل اکنون باید پاسخی «قاطع» به ایران داد تا رفتار ایران تغییر جمهوری اسلامی در منطقه تغییر کند. در پایان این سرمقاله آمده است: «برای آنکه ایران بداند که اقداماتش بی‌مجازات باقی نمی‌ماند، باید بازدارندگی و اقدامی تنبیهی صورت گیرد. از نظر ما، این اقدام باید حملات نقطه‌ای حساب‌شده باشد.»
 ١٣٩٨/٠٢/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اصول روابط عمومی
ضرورت روابط عمومي در يك سازمان: كار و زندگي در دنياي به شدت متحول و متغير كنوني، بدون سازمان‌هاي ارتباطي و اطلاعاتي بسختي امكان‌پذير است. مديريت و راهبرد در محيط كار و زندگي نيازمند دانش و اطلاعات كافي
 ١٣٩٨/٠٢/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آمریکا چطور از تروریسم علیه کشورهای رقیب استفاده می‌کند؟
ایالات متحده در حالی ایران را «حامی رسمی تروریسم» ادعا می‌کند که به اذعان تحلیلگران آمریکایی، این واشنگتن بوده که در برهه‌های متعددی از تاریخ و در مناطق مختلفی از جهان به ارائه حمایت از سازمان‌های تروریستی واقعی پرداخته است.
 ١٣٩٨/٠١/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
امیدعلی رعنایی
سپاه نهادی انقلابی و مردمی
سپاه یک نیروی کاملا مردمی است و در همه عرصه‌های سخت در دوران8سال دفاع مقدس، در بحران و حوادث‌ طبیعی مانند سیل و زلزله و در سازندگی کشور در کنار مردم و دولت بوده، فداکاری و جانفشانی کرده و ملت بزرگ ایران با عمق وجود به سپاه عشق می‌ورزند.
 ١٣٩٨/٠١/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
حقیقت طلبی و حق طلبی دو خصوصیت مهم امام حسین(ع)
جست و جوی حقیقت و پیگیری و احیای حقوق مظلومین از خصوصیات بسیار مهمی که امام حسین(ع) در این مسیر حتی از جانفشانی هم دریغ نکردند.
 ١٣٩٨/٠١/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>