مقام معظم رهبری:
آزادگان جزو اسناد شرف ملی ما هستند
پایگاه اطّلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظّم انقلاب، قسمت‌هایی از سخنان ایشان در دیدار با آزادگان در تاریخ ۱۳۶۹/۶/۴ را منتشر کرده است.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نیم نگاهی به یکی از انقلابی ترین نهادها در ساختار جمهوری اسلامی ایران
تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که با رهبری پیامبر گونه حضرت امام (ره) و حضور گسترده و فداکارانه مردم ایران اسلامی به پیروزی رسید و امروز هم با رهبری حکیمانه و مدبرانه و شجاعانه رهبر معظم انقلاب به حرکت احیا گرانه و بیدارکننده خود ادامه می‏دهد. از سویی هم برای حرکت و استمرار انقلاب اسلامی بدون تدبیر و تشکیل نهادها و سازمان‏ها و تشکیلاتی که بتواند رسالت آن را تبیین کند امکان‏پذیر نیست.
 ١٣٩٨/٠٥/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حقوق بشر آمريکايي، اهرم فشار استعمارگران
آمريکايي‌ها در مواردي که نتوانسته‌اند از اهرم سياسي و نظامي يا حتي اهرم‌هاي اقتصادي پيچيده‌اي که دارند براي ضربه زدن استفاده کنند؛ اهرم حقوق بشر را وسيله‌اي مؤثر براي پيش بردن سياست‌هاي خود در مجامع بين‌المللي دانسته و آن را به کار برده‌اند.
 ١٣٩٨/٠٤/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
به بهانه هفته حقوق بشر آمریکایی؛
صدها هزار قربانی؛ نتیجه مشارکت شیمیایی آمریکا و صدام
آمریکا در صدر کشور‌هایی بود که رژیم صدام را به تسلیحات شیمیایی و بیولوژیک مجهز کرد. تاکنون نام ۱۸ شرکت آمریکایی که تحت نظارت کاخ سفید در انتقال مواد و ادوات جنگ افزار‌های شیمیایی به رژیم صدام نقش‌آفرینی کرده‌اند، فاش شده است.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
عاملان بمب‌گذاري در دفتر حزب
زماني كه توانايي‎هاي فني سازمان در نظر گرفته مي‌شود، اين مسئله روشن مي‌شود كه سازمان هيچ عمليات مشابهي در اين سطح و حجم و پيچيدگي فني انجام نداده است. در واقع، توان فني و عملياتي سازمان به اين اندازه نبود كه بتواند يك بمب كوچك و به اندازه يك كيف دستي، اما با قدرت انفجاري بسيار بالا طراحي كند.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>