1398/11/11

دستاوردهای ارزنده انقلاب اسلامی در کشور/ همدلی مردم و مسؤولان رمز اقتدار ایران اسلامی

امام جمعه شهرستان کوثر گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ۴۱ سال گذشته خدمات بزرگ و ارزنده‌ای در زمینه‌های مختلف انجام داده که این اقتدار و توسعه همچنان ادامه خواهد داشت.

دستاوردهای ارزنده انقلاب اسلامی در کشور/ همدلی مردم و مسؤولان رمز اقتدار ایران اسلامی

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، حجت الاسلام عسگر بیگی در خطبه‌های نمازجمعه شهرستان کوثر ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و آغاز جشن‌های انقلاب اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ۴۱ سال گذشته خدمات بزرگ و ارزنده‌ای در زمینه‌های مختلف با وجود دشمنی‌های مختلف از سوی معاندان انجام داده که این اقتدار و توسعه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: تحولات چشمگیری در زمینه‌های عمران شهری و روستایی، صنعت و انواع علوم صورت گرفته که اصلا قابل مقایسه با سال‌های قبل از انقلاب نیست و واهمه دشمنان نیز به‌دلیل اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی است.

امام جمعه کوثر در ادامه به ایجاد فضای سالم انتخاباتی از سوی مجریان و همچنین کاندیداهای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و بیان داشت: ولایی بودن، داشتن برنامه و متعهد بودن به کشور و مردم از جمله شاخصه‌های اصلی یک نماینده اصلح است.

بیگی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، انواع فداکاری‌ها و ایثارگری‌ها در برهه‌های گوناگون کشور را ضمانت اقتدار و صلابت انقلاب و کشور خواند و گفت: همدلی متقابل مردم و مسؤولان رمز موفقیت‌های روزافزون خواهد بود.

منبع: فارس


خروج