1398/08/18

عدم اعتماد به آمریکا و غرب باید سرلوحه تصمیمات مسؤولان باشد

امام جمعه موقت شهرستان کوثر گفت: اتحاد رمز موفقیت کشور و ملت ایران از اول انقلاب تاکنون بوده است.

عدم اعتماد به آمریکا و غرب باید سرلوحه تصمیمات مسؤولان باشد

به گزارش شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، حجت الاسلام فیاض تمجید در خطبه‌های نمازجمعه این هفته کوثر ضمن تبریک ولادت نبی مکرم اسلام(ص) و هفته وحدت با تاکید بر لزوم اتحاد در کشور اظهار کرد: اتحاد رمز موفقیت کشور و ملت ایران از اول انقلاب تاکنون بوده که باید همواره بر این امر توجه جدی داشته باشیم.

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص توفیقات همه جانبه حاصله جبهه مقاومت در منطقه به محوریت جمهوری اسلامی ایران افزود: مستکبرین با تمام توان در مقابل مقاومت در کشورهای مختلف صف آرایی کرده‌اند که طبق وعده الهی همه کشورهای معاند غربی از آمریکا تا برخی از کشورهای اروپایی خود درگیر بحران‌های بزرگی هستند.

امام جمعه موقت کوثر در ادامه با اشاره به بحران‌های داخلی کشورهای آمریکا، فرانسه و انگلستان بیان کرد: به شرط محاسبات دقیق و هوشیارانه از سوی مدیران و تصمیم‌گیران کلان کشور در زمینه سیاست‌های کلان داخلی و خارجی در حال عبور از مشکلات و مقابله شایسته با تحریم‌ها هستیم.

تمجید بر پیروی تمام و کمال از منویات رهبری در خصوص اعتماد نکردن به دشمنان و تسلیم نشدن در مقابل مستکبرین عالم تاکید کرد و گفت: عدم مذاکره با آمریکا و عدم اعتماد به غرب باید سرلوحه تمام تصمیمات مسؤولان در کشور باشد.

منبع: فارس


خروج