1398/10/15

امام جمعه نیر: سردار سلیمانی شخصیت جهانی و محبوب مستضعفان بود

امام جمعه شهرستان نیر گفت: سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی شخصیتی جهانی و محبوب مستضعفان جهان بود و راهپیمایی‌های بزرگ در اقصی نقاط جهان در محکومیت ترور این سردار حکایت‌گر این مهم است.

امام جمعه نیر: سردار سلیمانی شخصیت جهانی و محبوب مستضعفان بود

به گزارش شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،حجت‌الاسلام نعمتی روز یکشنبه در آیین بزرگداشت سردار سلیمانی افزود: آنان فکر می‌کنند با به شهادت رساندن چهره‌های ملی به هدف خود می‌رسند و ما از مسیرمان منحرف می‌شویم ولی بدانند ملت ایران در این میسر ثابت‌قدم هستند.

وی گفت: سردار سپهبد شهید سلیمانی یکی از سرداران و پاسداران انقلاب اسلامی بود و دشمنان باید بدانند پایه‌های انقلاب اسلامی با شهادت این سردار سست نمی‌شود.

وی با اشاره به مجاهدت‌های ۴۰ ساله این شهید در راه خدا، بیان‌کرد:  سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در طول چهار دهه حیات انقلاب اسلامی رشادت‌ها بزرگی از خود در دفاع از ارزش‌ها و کشور نشان داد و به آرزوی دیرینه خود رسید اما یاد و خاطره‌اش نه تنها در ذهن و قلب ملت ایران بلکه در تاریخ پر افتخار انقلاب و دنیا ثبت شد.

حجت‌الاسلام نعمتی یادآورشد: امروز مردم ایران داغدار مالک اشتر زمان نسبت به مقام معظم رهبری بوده و انتقام خون این سردار رشید اسلام و محبوب دل‌ها را خواهد گرفت.

امام جمعه نیر گفت: ولایت‌پذیری مهم‌ترین شاخصه شخصیتی شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود که الگویی شایسته برای مجاهدان اسلام است.

در این مراسم سینه زنی و سوگواری شد.

منبع: ایرنا


خروج