1399/06/04

16 پروژه عمرانی و سرمایه‌گذاری در سرعین همزمان به هفته دولت افتتاح شد

همزمان با دومین روز از هفته دولت 16 پروژه عمرانی و سرمایه‌گذاری در سرعین با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

16 پروژه عمرانی و سرمایه‌گذاری در سرعین همزمان به هفته دولت افتتاح شد

چهارم شهریور در مراسم افتتاح این پروژه‌ها فرماندار شهرستان سرعین اظهار کرد: 15 پروژه در حوزه عمرانی و یک پروژه نیز در حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری می‌رسد تا این شهرستان در مسیر توسعه قرار گیرد.
حسن‌پور جهت‌گیری توسعه این شهرستان را با محوریت گردشگری و سرمایه‌گذاری در این حوزه یادآور شد و خاطرنشان کرد: هیچ شهرستانی در استان همچون سرعین بر اثر کرونا دچار خسارت و ضرر و زیان نشده به طوری که صاحبان اکثر واحدهای اقامتی و آبگرم‌های ما از شیوع کرونا آسیب دیده‌اند.
وی افزود: برای بهسازی و تعریض محور سرعین به سمت آلوارس اقدامات عمرانی آغاز شده و در حال حاضر با پیشرفت 90 درصد راهدارخانه آلوارس و همچنین پیست اوجور به عنوان یک سایت منحصربفرد در حال اجراست.
فرماندار سرعین بیان کرد: 28 میلیارد تومان راه و شهرسایز استان برای تعریض و بهسازی مسیر گردشگری سرعین – آلوارس در نظر گرفته که امیدواریم تا اوایل سال آینده این پروژه زیربنایی به بهره‌برداری برسد.

سرمایه‌گذاری یک هزار و 500 میلیارد تومانی در سرعین
حسن‌پور گفت: در اکثر واحدهای اقامتی و گردشگری شهرستان سرعین سعی بر حفظ اشتغال موجود بوده و تلاش شده تا حد زیادی از بیکاری  افراد شاغل در این حوزه جلوگیری شود.
وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال جهش تولید سعی بر این است تا واحدها و مجموعه‌های اقتصادی و گردشگری در سرعین تکمیل و افتتاح شود.


خروج