1398/11/08

طرح «۴۱ مسجد، ۴۱ نمایشگاه» در مساجد شهرستان سرعین اجرا می‌شود

سئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه سرعین گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر طرح «۴۱ مسجد، ۴۱ نمایشگاه» به همت فعالان کانون ها در مساجد شهرستان سرعین اجرا می شود.

طرح «۴۱ مسجد، ۴۱ نمایشگاه» در مساجد شهرستان سرعین اجرا می‌شود

حجت الاسلام «طاهر عزت خواه»  گفت: طرح «41 مسجد، 41 نمایشگاه» همزمان با ایام الله دهه فجر به همت فعالان کانون ها در مساجد شهرستان سرعین اجرا می شود.

 مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه سرعین تصریح کرد: این طرح با هدف نشان دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهل و یک سال اخیر و بخشی از عملکرد در خصوص ارائه خدمت به مردم است.

 این مقام مسئول ادامه داد: مسابقه قرآنی «فجر» ویژه فعالان کانون های مساجد شهرستان سرعین نیز در کانون فرهنگی هنری شهدای شایق روستای شایق برگزار خواهد شد.

 وی تاکید کرد: این محفل قرآنی هر ساله با محوریت ترویج معارف قرآن کریم در بین فعالان کانون های مساجد شهرستان سرعین برگزار می شود و امسال نیز در یکی از روستاهای توانمند قرآنی این شهرستان برگزار می شود.

 حجت الاسلام عزت خواه اظهار داشت: سخنرانی «10 شب، 10 مسجد» نیز در مساجد شهرستان سرعین از دیگر برنامه های فرهنگی همزمان با جشن های انقلاب است.

 مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه سرعین افزود: مهمترین اهداف اجرایی این طرح ها ترویج و تببین آرمان های انقلاب برای نسل جدید و معرفی دستاوردهای انقلاب است.

 حجت الاسلام عزت خواه بیان کرد: ایام الله دهه فجر یک فرصت مغتنم برای نشان دادن توانمندی های کشور در زمینه خوداتکایی و خودباوری است و باید امسال نیز تلاش شود تا مردم آگاهی های لازم در این زمینه پیشرفت و توسعه کشور داشته باشند.

 وی اذعان داشت: کمیته مساجد شهرستان سرعین نیز همچون سایر کمیته های اجرایی ستاد گرامیداشت دهه فجر تلاش خواهد کرد تا جشن های انقلاب در مساجد این شهرستان برگزار شود.

منبع: شبستان


خروج