1398/06/10

یادواره شهدای شهرستان نمین برگزار شد

با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر و جمعی از مسئولان یادواره شهدای ۶ ماهه نخست شهرستان نمین برگزار شد.

یادواره شهدای شهرستان نمین برگزار شد

به گزارش شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ، با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر و جمعی از مسئولان شهرستانی یادواره شهدای 6 ماهه نخست شهرستان نمین در مسجد جامع شهر نمین برگزار و یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس گرامی داشته شد.

حجت‌الاسلام جوادی از روحانیون شهرستان نمین در این یادواره اظهار داشت: عظمت و اقتدار کنونی جمهوری اسلامی ایران و آرامش و امنیتی که در کشور برقرار بوده مدیون خون شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس است که باید قدردان این اقتدار و امنیت و جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس باشیم.

وی با تاکید بر الگوگیری از شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس در زندگی بیان کرد:‌ باید تلاش کنیم تا در راستای قدردانی از ایثار و از جان گذشتگی شهدای هشت سال جنگ تحمیلی راه آنها را ادامه داده و با بسط و گسترش اهداف و آرمان‌های آنها در جامعه زمینه برای اقتدار و عزت هر چه بیشتر کشور را فراهم آوریم.
جوادی با تاکید بر خدمات هر چه بیشتر مسئولان به مردم در راستای جلب رضایتمندی آنها بیان کرد: مسئولان در نظام جمهوری اسلامی ایران باید به گونه‌ای به مردم ارائه خدمات کنند تا شاهد نارضایتی عمومی نباشیم و از این طریق و با جلب رضایت و اعتماد عمومی، شاهد کمک مردم برای تعالی کشور و پیشبرد اهداف باشیم.

وی با تاکید بر همکاری و مشارکت هر چه بیشتر مردم و مسئولان برای دستیابی به اهداف نظام و انقلاب تصریح کرد: در مسیر پیروزی جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان شهدا در هشت سال دفاع مقدس تا پای جان ایستادند و اکنون نیز که دشمنان جنگ را به عرصه اقتصادی و فرهنگی کشانده‌اند باید با هوشیاری و بصیرت و الگوگیری از شهدا با آنها مقابله کنیم.


خروج