1398/06/06

سفر استاندار اردبیل به شهرستان نمین

استاندار اردبیل در ادامه سفرهای دوره ای خود به شهرستانهای استان , به شهرستان نمین رفت و ضمن شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی و ستاد رفع موانع تولید , جلسه ملاقات مردمی و عمومی نیز تشکیل داد.

سفر استاندار اردبیل به شهرستان نمین

استاندار اردبیل  در این سفر گفت: با توجه به موقعیت خاص شهرستان نمین در بخش گردشگری آسفالت ریزی جاده های تفرجگاه فندقلو شروع شده وتا دو ماه آینده تکمیل خواهد شد.

وی افزود: ساخت اولین هتل 4 ستاره منطقه که قابل تبدیل شدن به هتل 5ستاره نیز است در نمین شروع شده  و در کنار آن منابع طبیعی استان هم آگهی فراخوان جذب سرمایه گذار برای سه موقعیت استثنایی در منطقه جنگل فندقلو آماده کرده که بزودی ارائه خواهد داد.

استاندار اردبیل با بیان اینکه از  20مورد مصوبات سال گذشته  شهرستان نمین 15 مورد انجام شده یا در حال انجام است افزود: توانستیم برای تکمیل فاضلاب شهر نمین که از مشکلات دیرینه این منطقه بود منابع مالی به میزان 60میلیارد تومان تهیه کنیم  همچنین احداث بزرگترین کارخانه تولید داروهای گیاهی استان در شهرستان نمین  با سرمایه گذاری بخش خصوصی شروع شده که پیش بینی می شود برای 600 نفر  اشتغالزایی داشته باشد.

بهنامجو در خصوص اجرای ورودی شهر نمین نیز گفت: این مورد نیز جزو مصوبات سال گذشته بود که راه وشهرسازی استان مطالعات آن را به اتمام رسانده وبا توجه به تامین اعتباری که از محل بودجه شهرستان انجام شده تا یک ماه ونیم آینده عملیات اجرایی آن هم آغاز خواهد شد.
منبع: صداوسيما


خروج