1397/09/17
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:

دانشجویان باید در راستای تقویت ارکان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل کنند

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: امروز در جنگ اقتصادی تحمیلی بر کشور، نقش دانشجویان بیش از پیش پررنگ شده است و این دانشجویان هستند که باید راهبری جامعه را بر عهده گرفته و در راستای تقویت ارکان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل کنند.

دانشجویان باید در راستای تقویت ارکان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل کنند


به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نقل از ایسنا، عزیز حبیبی به مناسبت روز دانشجو در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۶ آذر نماد استکبارستیزی دانشجویان است، روزی که نیکسون معاون رئیس جمهور آمریکا به ایران می‌آمد تا نتایج پیروزی سیاسی امیدبخشی را که در ایران نصیب قوای طرفدار تثبیت اوضاع و قوای آزادی شده است را ببیند، غافل از اینکه استکبارستیزی در رگ‌های دانشجویان جاری است و حتی حکومت نظامی و گلوله هم نمی‌تواند این آرمان‌گرایی را در دانشجویان خفه کرده و آنها را خانه نشین کند.

وی افزود: دانشجویان در مقابل زیاده خواهی‌ها ایستادند و آن سه قطره خون را هزینه ایستادگی، آرمانگرایی، روشن اندیشی، استکبارستیزی، هویت طلبی و استقلال خود کردند تا در طول تاریخ به مانند راست قامتان تاریخ سربلند باشند و این جنبش باید همیشه تاریخ به راه خود ادامه دهد.
 
حبیبی تصریح کرد: امروز در جنگ اقتصادی تحمیلی بر کشور، نقش دانشجویان بیش از پیش پررنگ شده است و این دانشجویان هستند که باید راهبری جامعه را بر عهده گرفته و در راستای تقویت ارکان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل کنند.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی خاطرنشان کرد: بر خود لازم می‌دانم به عنوان عضوی از خانواده بزرگ دانشگاهیان کشور؛ این روز تاریخی و هویت بخش را خدمت دانشجویان فرهیخته تبریک و تهنیت عرض نمایم.


خروج