1399/05/14

لزوم برگزاری یادواره های شهدا در فضای مجازی

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: وضعیت پیش آمده از بیماری کرونا موجب غفلت از یاد شهدا نخواهد شد و برنامه ریزی برای این امر مهم در بستر فضای مجازی باید با جدیت دنبال شود.

لزوم برگزاری یادواره های شهدا در فضای مجازی

اکبر صمدی ظهر سه شنبه به مناسبت سالروز شهادت سردار رشید اسلام شهید میر محمود بنی هاشم طی مراسمی در گلزار شهدای مشگین شهر با خانواده این شهید والامقام دیدار کرده و عنوان کرد: متأسفانه به لحاظ شرایط ویژه پیش آمده ناشی از شیوع و گسترش بیماری ویروس کرونا و وضعیت قرمز و بحرانی در استان و شهرستان مشگین شهر امسال امکان برگزاری یادواره شهدای منطقه و این سردار عزیز میسر نشد.

وی افزود: بر خود لازم دانستیم به‌صورت محدود با حضور در گلزار شهدا، در خدمت خانواده معزز و مکرم این شهید والامقام به ساحت مقدس این بزرگواران که ذوالحقوق ما هستند ادای دین کنیم.

فرماندار شهرستان مشگین شهر تصریح کرد: یاد شهدا در هیچ شرایطی نباید مورد غفلت قرار گیرد چرا که این بزرگواران عزیزترین داشته خود یعنی جان خود را برای امنیت کشور و مردم فدا کردند و امروز بر همه مخصوصاً مسئولین وظیفه است که در پاسداشت یاد شهدا گام‌های اساسی برداشته و سبک زندگی آنان را برای جوانان به عنوان الگویی مناسب ارائه دهند.

صمدی ادامه داد: معلوم نیست تا چه زمانی ویروس کرونا دامن گیر مردم باشد لذا فرصت را نباید از دست داد و بهترین امکان برای سالگرد شهادت شهدا تولید برنامه‌های محتوایی در فضای مجازی و رسانه است و همچنین حضور به تعداد محدود بر سر مزار این شهدا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند در خود ما تحولاتی ایجاد کند که بیشتر قدر امنیت و آرامش را بدانیم و خاطرمان باشد که انسان‌های وارسته ای رفتند تا گزندی به میهن اسلامی ما وارد نشود.


خروج