1398/10/21
خطیب جمعه گرمی:

دولت آمریکا در کل منطقه باید احساس ناامنی کند

امام جمعه گرمی گفت: دولت آمریکا دیگر نه تنها در عراق، سوریه و یمن بلکه در تمامی منطقه باید احساس نا امنی کند.

دولت آمریکا در کل منطقه باید احساس ناامنی کند

به گزارش شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،حجت‌الاسلام یدالله صفری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گرمی با اشاره به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، عنوان کرد: استکبار جهانی، مجاهدی که امنیت برای منطقه به ارمغان آورده بود را به شهادت رساند و کشورهای اروپایی نیز با اظهارات سخیف خود بر تعفن کار زشت آمریکا اضافه کردند.

وی شهید سلیمانی را نماد عزت، شرف، استقلال، مقاومت، فداکاری، جهاد و شهادت دانست و افزود: شهید قاسم سلیمانی از این حیث بر گردن ملت ایران، منطقه و جهان حق داشت.

خطیب جمعه گرمی تصویب طرح اخراج نیروهای آمریکایی از عراق، تقویت اتحاد دو ملت ایران و عراق، تصویب و تأیید سه فوریتی تروریست شناخته شدن ارتش آمریکا در مجلس شورای اسلامی، برداشته شدن تمام محدودیت‌های هسته‌ای و به صحنه آمدن مردم ایران در تشییع شهدای مقاومت را از برکات خون شهدای مقاومت دانست.

امام جمعه گرمی با قدردانی و ابراز خوشحالی از حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه‌های نظامی آمریکا، بیان کرد: حمله موشکی سپاه پاسخ قاطع و پشیمان کننده‌ای به جنایت آمریکا بود.

وی خاطرنشان کرد: دولت آمریکا دیگر نه تنها در عراق، سوریه و یمن بلکه در تمام منطقه باید احساس ناامنی کند.

صفری با تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان در مراسم تشییع پیکر شهدای مقاومت، سقوط هواپیمای اوکراین و سقوط اتوبوس به دره از مسئولان خواست با اتخاذ تدابیری فوری و مناسب جلوی تکرار این گونه حوادث دردناک را بگیرند.

منبع: مهر


خروج