1399/04/28

نمایندگان مجلس در راستای مهار گرانی و تورم گام بردارند

امام جمعه بیله سوار گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای حل مشکلات اصلی کشور از جمله مهار گرانی‌ها و تورم با همکاری سایر قوا گام بردارند.

نمایندگان مجلس در راستای مهار گرانی و تورم گام بردارند

حجت الاسلام عزیزی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته به دیدار اخیر نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رهبر انقلاب در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: از نمایندگان انتظار داریم از تأیید و حسن توجه مقام معظم رهبری نسبت به مجلس یازدهم کمال توجه را داشته و در راستای مشکلات اصلی کشور از جمله مهار گرانی‌ها و تورم با همکاری قوای دیگر نهایت تلاش و سرعت عمل را داشته و در راستای خروج از بن بست وضعیت موجود را با همکاری علمی و فنی تصمیمات و قوانین خوبی تصویب کنند.

امام جمعه بیله سوار در ادامه بیان کرد: از حضور معاون و سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در منطقه تشکر و از این وی می‌خواهیم در راستای تقویت مراودات مرزی بین دو کشور دوست و همسایه (ایران و آذربایجان) از گمرک بیله سوار توجه ویژه داشته باشند.

عزیزی با قدردانی از زحمات شورای نگهبان اظهار داشت: قدردان فعالیت و زحمات شبانه روزی شورای نگهبان هستیم و در رأس امور با قدرت و نظارت جدی زیر سایه ولایت فقیه به کار خود ادامه می‌دهند.

خطبیب نماز جمعه بیله سوار گفت: ضمن محکوم نمودن جنایات دولت ارمنستان در مسئله قره باغ و به شهادت رساندن تعدادی از رزمندگان کشور دوست و همسایه ما «آذربایجان» خواستار واگذاری خاک قره باغ از طریق جوامع و نهادهای بین المللی به جمهوری آذربایجان هستیم.


خروج