1398/11/26

حضور حداکثری در انتخابات تضمین کننده اقتدار ملی است

امام جمعه بیله سوار گفت: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی تضمین کننده اقتدار و امنیت ملی است.

حضور حداکثری در انتخابات تضمین کننده اقتدار ملی است

حجت الاسلام جابر عزیزی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بیله سوار به مسئله مهم انتخابات و لزوم توجه به انتخاب خوب اشاره کرد و تأکید کرد: وظیفه ما حضور حداکثری در انتخابات است.

وی گفت: امنیت و اقتدار ملی ما در حضور پرشور در انتخابات نمایان می‌شود لذا باید مثل دوره‌های گذشته حضور مناسبی در پای صندوق‌های رأی داشته باشیم.

امام جمعه بیله سوار تصریح کرد: امیدواریم مردم همچنان که در راهپیمایی حضور حماسی داشتند، در انتخابات هم با حضور خود بار دیگر به دشمنان سیلی محکمی بزنند.

وی با اشاره به احادیثی در خصوص گناهان زبان، عنوان کرد: بدترین گناه زبان انسان، دروغ است که ایمان را از بین می‌برد.

عزیزی با بیان اینکه شرب خمر و دروغ از بالاترین گناهان است؛ گفت: گناه دروغ حتی بالاتر از گناه شرب خمر است.‌

امام جمعه بیله سوار بیان کرد: با دروغ اعتماد مردم از بین می‌رود لذا در این ایام که کارزار انتخاباتی است دروغ سیاسی یکی از شایع‌ترین گناهان است و برخی‌ها با دادن وعده‌های دروغ به مردم خیانت می‌کنند.

وی در ادامه ضمن قدردانی از مردم بابت حضور حماسی در ۲۲ بهمن ماه، افزود: دشمنان فهمیدند که مردم با وجود قرارگیری در مشکلات همچنان بر آرمان‌های انقلاب پایدار هستند و از نظام و رهبرشان حمایت قاطعانه‌ای می‌کنند.

خطیب نماز جمعه بیله سوار همچنین از سپاه پاسداران، کانون مساجد، فرهنگ و ارشاد، آموزش و پرورش و کانون‌های بسیج خواهران شهرستان و تمامی نهادهای زحمتکش در برگزاری برنامه‌های ویژه اربعین شهید قاسم سلیمانی قدردانی به عمل آورد.

امام جمعه بیله سوار در ادامه با اعلام اینکه در روز گذشته بیش از ۱۵۸ کیلوگرم هروئین در گمرک بیله سوار کشف و ضبط شده است، افزود: این کشف توسط سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات و اداره گمرک صورت گرفت که از این بابت نیز مراتب قدردانی خود را به عمل می‌آوریم.

وی به مسئله مهم انتخابات و انتخاب خوب نیز اشاره کرد و تأکید کرد: وظیفه ما حضور حداکثری در انتخابات است.

عزیزی گفت: امنیت و اقتدار ملی ما در حضور پرشور در انتخابات نمایان می‌شود لذا باید مثل سال‌های گذشته حضور چند برابری حضور داشته باشیم.


خروج