1398/11/21

فرماندار بیله‌سوار: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مهر تاییدی بر انقلاب اسلامی است

فرماندار بیله‌سوار مغان با دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: با حضور گسترده و صفوف به هم پیوسته، هم‌صدا و هم‌نوا با یکدیگر وحدت ملی را فریاد زده و باردیگر اقتدار و سربلندی نظام و انقلاب را تضمین خواهیم کرد.

فرماندار بیله‌سوار: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مهر تاییدی بر انقلاب اسلامی است

حسن قبادی روز دوشنبه اظهارداشت: بیش از چهار دهه از به ثمر نشستن نهال جمهوری اسلامی و پیروزی شکوهمند انقلاب می‌گذرد و ملت ایران با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و بنیان‌گذار کبیر انقلاب امام (ره)، رژیم طاغوتی و استکبار را درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.

قبادی بیان‌کرد: اینک که در شرایط سخت تحریم‌ها و تهاجم فرهنگی و فشارهای اقتصادی از سوی بیگانگان و بدخواهان این نظام و انقلاب هستیم و در چهل و یکمین فجر شکوهمند انقلاب اسلامی، همدل و هم‌صدا، با گام‌های استوار و نستوه در صفوفی یک رنگ و یک صدا، در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با آرمان‌های والای امام عزیز و رهبر فرزانه انقلاب و شهدا تجدید میثاقی دوباره خواهیم داشت.

وی اقشار مردم از جمله علما ، روحانیون ، خانواده شهدا، ایثارگران و آزادگان، ورزشکاران، اصناف و بازاریان، فرهنگیان، دانش‌آموزان ، دانشجویان ، اساتید، سمن‌ها، مسوولان دستگاه‌های اجرایی و کارکنان ادارات، نیروهای نظامی و انتظامی، شهرداری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران را به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن فراخواند.


خروج